Wygraj udział w konferencji

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wyłonimy aż 10 zwycięzców. Główną nagrodą jest bezpłatny udział wydarzeniu wraz z zakwaterowaniem i wydarzeniami towarzyszącymi.

Co możesz wygrać

Jakie nagrody przewidziano w ramach konkursu?

Konkurs polega na przesłaniu pracy naukowej do czasopisma „Forum Leczenia Ran”. Przewidziano aż 10 nagród dla najlepszych Autorów, a w nich:

Bezpłatny udział w konferencji VII Forum Leczenia Ran wraz z zakwaterowaniem i wstępem na wydarzenia towarzyszące

Wygrywają 4 osoby

Bezpłatny wstęp na konferencję VII Forum Leczenia Ran

Wygrywają 3 osoby

Roczna prenumerata czasopisma „Forum Leczenia Ran” dla Autorów, których prace zakwalifikowały się do publikacji

Wygrywają 3 osoby

O czasopiśmie

„Forum Leczenia Ran” to oficjalne czasopismo naukowe Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran i Organizacji Opieki. Periodyk podejmuje szeroko pojętą tematykę ran trudno gojących się o różnej etiologii. Tworzą go najlepsi eksperci w dziedzinie leczenia ran w Polsce.

Zasady udziału w konkursie

Udział w konkursie może wziąć każda osoba związana zawodowo z medycyną. Uczestnicy mogą zgłosić pracę oryginalną, pracę poglądową/przeglądową lub opis przypadku o charakterze naukowym, mieszczącą się w problematyce czasopisma. Zgłoszone prace powinny być zgodne z Procedurą Redakcyjną oraz Instrukcjami dla Autorów (więcej informacji znajduje się na stronie: https://evereth.pl/czasopisma/forum-leczenia-ran/).

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do dnia 31 maja 2024 r. Wyłonienie zwycięzców zostanie ogłoszone 15 czerwca 2024 r.

Zgłoś pracę konkursową

    [mfile* upload-file filetypes:pdf|doc|docx|jpg|odt|jpeg min-file:1 max-file:10]
    Dołącz do nas

    Razem z nami buduj przyszłość leczenia ran w Polsce

    Zarejestruj się już teraz!

    To top