403 Forbidden


nginx
Dla opiekunów medycznych - FLR 2024

Dla opiekunów medycznych

Udział w konferencji stanowi wartościową formę doskonalenia zawodowego i może przyczynić się do poprawy jakości opieki, jaką opiekunowie medyczni świadczą pacjentom – zarówno w warunkach ambulatoryjnych, jak i w opiece domowej czy zakładach opiekuńczo-leczniczych.

Naukowe Inspiracje

Odkryj nowe horyzonty w leczeniu ran

Forum Leczenia Ran to konferencja, na której gromadzą się profesjonaliści z różnych środowisk i placówek leczniczych, co umożliwia opiekunom medycznym wymianę doświadczeń, porównywanie praktyk i zdobywanie nowych, cennych perspektyw.

Kompleksowa wiedza

Udział w wykładach, panelach dyskusyjnych i warsztatach zapewni Ci dawkę wiedzy, dzięki której poprawisz swoją praktykę oraz zwiększysz komfort i bezpieczeństwo pacjenta.

Sieć kontaktów

W jednym miejscu spotkają się specjaliści o podobnych zainteresowaniach i celach, co pozwoli Ci rozwijać zawodową sieć kontaktów i nawiązywać nowe znajomości.

Wsparcie

Pielęgnacja pacjenta z raną

Wsparcie opiekunów medycznych to dla pacjenta nie tylko kompleksowa edukacja, ale również pewność stałego monitorowania terapii, prawidłowej pielęgnacji i dostosowania warunków leczenia do jego unikalnych potrzeb. Opiekun medyczny to swoisty łącznik pomiędzy chorym a pozostałymi członkami zespołu terapeutycznego.

Godność człowieka w relacjach medyk–pacjent

Konferencja daje wyjątkową możliwość zyskania najbardziej aktualnej wiedzy na temat poszanowania i ochrony integralności, autonomii oraz praw pacjenta w kontekście opieki medycznej.

Rola i kompetencje opiekunów medycznych

Podczas przekrojowych wykładów i dynamicznych paneli dyskusyjnych specjaliści prezentują i tłumaczą aspekty prawne wykonywania zawodu opiekuna medycznego w Polsce.

Zmiany w wytycznych opieki nad pacjentem

Dostępne metody leczenia ran nieustannie ewoluują, stąd ogromne znaczenie ma stałe aktualizowanie swojej wiedzy i bycie na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami prezentowanymi tak przez ekspertów, jak i przez producentów leków i wyrobów medycznych.

Dołącz do nas

Razem z nami buduj przyszłość leczenia ran w Polsce

Zarejestruj się już teraz!

To top